V.I.P. fanouškovská čekačka27 / 05 / 2014

Před nějakou dobou jsem na facebooku slibovala, že se pokusím pro ty, kteří by takovou možnost ocenili, zařídit exkluzivní předávku kuchařky „MENU podle Koko“ ještě před tím, než se objeví na pultech. A zvládla jsem to.

Nakladatelství Smart Press, které knihu na podzim 2014 vydá, pořádá totiž od pondělí 9. do pátku 13. června Týden otevřených dveří vždy mezi 9:30 a 17:30. Sídlí v Praze Dejvicích ve Velflíkově ulici 1417/12, ve 4. patře.

Pokud se tam v daném denním i hodinovém rozmezí zastavíte, nejen že se budete moci zúčastnit autogramiád a besed s autory, kteří zde knihu už vydali (třeba s Janou Florentýnou Zatloukalovou, autorkou Kuchařky pro dceru, účast přislíbili i Hanka Zemanová nebo Martin Škoda), ale budete si jejich knihy moci koupit i s opravdu značnou slevou. Víc informací o programu a celé akci najdete tady.

A teď jádro pudlíka: Pokud na sebe na místě necháte mail, budete osloveni jako první v momentě, kdy budou možné předobjednávky – ne, to není všechno, to je jasný – ale při téhle předobjednávce si budete moci napsat i o věnování do knížky, které vám před očima sepíšu podle vašeho přání den před tím, než se objeví v oficiálním prodeji v knihkupectvích, opět v redakci Smart Pressu, kde budu prostě dřepět, dokud tohle přání nesplním. Logistiku věci doladíme pak na podzim podle toho, kolik vás bude, ale pro sichr to jde přímo přes Smart Press, protože do chodby u nás v baráku by se vás vešlo stěží pět a v říjnu je tam zima…

A bacha: Vzhledem k omezenému počtu míst, prosím, nahlaste váš příchod do pátku 6. 6. u Olgy Formanové: formanova@smartpress.cz, 233 320 075.

PS: Už pracuju na tom, abych mohla něco podobného nabídnout i Nepražákům :)))) 

KOKO