Houbový „tatarák“04 / 10 / 2014

Je to tu. S příchodem října začíná na internetové televizi Stream.cz pořad MENU podle Koko, který jsem pro vás spáchala ke stejnojmenné knize, kterou vydává nakladatelství Smart Press (ta vychází 22.10.2014, i když může ještě pár dní trvat, než se to všude po ČR rozveze). Příští pátek jdeme do tisku a než se tak stane, bude to ještě hodně hardcore týden, ale sakra dneska je premiéra a to se oslaví!


V neděli večer, až se vrátíte z víkendových aktivit a budete na netu zjišťovat, co se děje, abyste v pondělí nebyli mimo mísu, mrkněte i sem na blog, protože tu na vás bude čekat článek o nové éře MENUdomu.cz, dozvíte se, co se plánuje, co probíhalo poslední týdny a čeká vás hafo novinek.

Co se týče ve videu slíbeného odkazu na předprodej knihy, máte několikero možností.

  • jde to přes nakladatelství Smart Press zde
  • pak přes Stream.cz a Alzu zde
  • a taky přeze mě, kde se můžem domluvit i na případném věnování, pokud knížku chcete někomu darovat /i kdyby sami sobě) – o téhle možnosti víc tedy zítra tady na blogu

Výběr nechám na vás, protože ceny se mohou lišit, stejně tak každému může vyhovovat jiné doručení poštou, vyzvedávka na pobočce, osobní předání….)

No a každý článek až do 26.10.2014 budu snad z pochopitelných důvodů zdobit touto ikonkou. Případně děkujuuu!!! MENU už je ve formuláři ve dvou kategoriích, kam jste ho nominovali (zase děkujuuu!!!), předvolené – rozhlédněte se určitě i v těch dalších, jestli tam něco nestojí na klik :) KOKO